ferrari 365 gtc
Scéna, Zážitky / 27. dubna 2016

Autor: Steering Media

Teaser: Classic cars start up

Vymysleli jsme si takový mikroprojekt, který natěšeným petroheadům celého světa trochu přiblíží některá klasická auta v neobvyklé pozici – při startování. Samozřejmě nejsme takoví ignoranti, abychom túrovali studené motory, navíc když se jedná o legendární kousky, které uctíváme. Ale věříme, že dokážeme ukázat zajímavé momenty, které na „uhlazených“ videích na netu jen tak neuvidíte…

Běháme po garážích a postupně dáváme dohromady auta, která se ve výsledném videu objeví. Děláme to jen tak, protože nás to baví. Tak doufáme, že vás to potěší a nahlédnete s námi „pod sukně“ některých klasických aut, která milujeme.

Celý projekt zveřejníme v následujících měsících, protože nás čeká ještě setkání s mnoha auty, která nesmí ve videu chybět… Zatím tedy pouze lákáme.


Classic Blog

Classic Blog přináší kompetentní a fascinující příběhy nejen z automobilové historie, které podává moderní formou s využitím posledních trendů a technologií. Obsahově těží z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává příběhy klasických aut a jejich majitelů, avšak Classic Blog má mnohem širší přesah, neboť se věnuje také motocyklům, letadlům, lodím i dalším historickým strojům, které jsou objektem naší vášně pro vše, co má duši a je stále v pohybu.

Obchodní podmínky

Classic Blog je primárně obsahový web s akcentem na kvalitu. Připomínáme, že veškerý autentický obsah podléhá autorskému zákonu a je zakázáno ho šířit, případně tak lze učinit pouze se souhlasem majitelů. Classic Blog je určen především bonitní a inteligentní cílové skupině, což ho logicky znevýhodňuje v případném porovnávání návštěvnosti s mainstreamovými médii. Nemáme ambici s nimi soutěžit. I jeho financování jsme pojali jinak, než je hlavní proud – formou celoročního partnerství. Věříme, že tento model zajistí Classic Blogu dostatek financí pro jeho chod a hlavně pro další obsahové zlepšování. Pokud máte zájem se zviditelnit v souvislosti s tímto projektem, budeme rádi za kontakt na info@classicblog.cz

 

Kontakt

Provozovatelem webu www.classicblog.cz je společnost JB Praha, s.r.o
Nad úvozy 304, CZ-252 25 Zbuzany
IČ: 25104292, DIČ: CZ25104292

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
FIO Banka, č.ú. 2600482997/2010

mobil: +420 777 654 354
email: info@classicblog.cz

Společnost je zapsána v OR vedeným u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 49962, datum zápisu 5. února 1997.