soccer table audi
Doplňky, Styl / 24. dubna 2016

Luxusní fotbálek od Audi Design

Luxusní, ručně vyráběná série 20 kusů stolního fotbálku navrženého designéry od Audi stojí 12 900 euro. Před dvěma lety šlo ještě o studii designerského týmu Audi z Mnichova, nakonec však bylo rozhodnuto o limitované výrobě.

Audi pro tento stolní fotbálek navrhlo design, jeho výrobu však svěřilo do rukou skutečných profesionálů tohoto specifického oboru. Fotbálek bude vyrábět bavorská firma Leonhart, která se této specifické oblasti věnuje již od roku 1949. Mimochodem, fotbálek byl během vývoje a ve fázi prototypu testován profesionálními hráči této disciplíny, aby nebylo nic ponecháno náhodě. Díky tomu splňuje tento stolní fotbálek Audi nejvyšší standardy pro profesionální hráče a turnaje. No, aby ne za tu cenu…

„Je vždycky zajímavé pozorovat, co vznikne, když aplikujeme náš automobilový design do předmětů běžné denní spotřeby. Výsledky jsou často velmi překvapivé,“ říká šéf designu Audi Wolfgang Egger.

Fotbálek si můžete objednat přes divizi quattro GmbH, přičemž do hospody v Horní Dolní asi úplně určený není.


Classic Blog

Classic Blog přináší kompetentní a fascinující příběhy nejen z automobilové historie, které podává moderní formou s využitím posledních trendů a technologií. Obsahově těží z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává příběhy klasických aut a jejich majitelů, avšak Classic Blog má mnohem širší přesah, neboť se věnuje také motocyklům, letadlům, lodím i dalším historickým strojům, které jsou objektem naší vášně pro vše, co má duši a je stále v pohybu.

Obchodní podmínky

Classic Blog je primárně obsahový web s akcentem na kvalitu. Připomínáme, že veškerý autentický obsah podléhá autorskému zákonu a je zakázáno ho šířit, případně tak lze učinit pouze se souhlasem majitelů. Classic Blog je určen především bonitní a inteligentní cílové skupině, což ho logicky znevýhodňuje v případném porovnávání návštěvnosti s mainstreamovými médii. Nemáme ambici s nimi soutěžit. I jeho financování jsme pojali jinak, než je hlavní proud – formou celoročního partnerství. Věříme, že tento model zajistí Classic Blogu dostatek financí pro jeho chod a hlavně pro další obsahové zlepšování. Pokud máte zájem se zviditelnit v souvislosti s tímto projektem, budeme rádi za kontakt na info@classicblog.cz

 

Kontakt

Provozovatelem webu www.classicblog.cz je společnost JB Praha, s.r.o
Nad úvozy 304, CZ-252 25 Zbuzany
IČ: 25104292, DIČ: CZ25104292

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
FIO Banka, č.ú. 2600482997/2010

mobil: +420 777 654 354
email: info@classicblog.cz

Společnost je zapsána v OR vedeným u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 49962, datum zápisu 5. února 1997.