Novinky, Scéna / 5. listopadu 2020

Text: František Vahala, Foto: Ondřej Kroutil

EVO číslo 55 je venku, kupujte

Na stáncích a v dobrých trafikách se nedávno objevilo nové EVO 55, které jsme pro vás připravili. Co v něm najdete, kde si ho můžete koupit a co vás čeká dál? Všechno víme, a co nevíme, to vygooglíme…

 

Jelikož nechci opakovat chybu, kterou jsem udělal u posledního Octane tím, že jsem vás o něm neinformoval (a stejně tak o Ferrari Supercars), tak to tentokrát napravím. Nové EVO55 je aktuálně na stáncích!

Na co se můžete těšit? Tradičně pestrý výběr skvělých britských materiálů, doplněný našimi vlastními nápady. Dobře, poměr převzatých a našich materiálů není úplně dle mojí představy, ale o to lepší to bude v následujících projektech.

Magazín EVO (a případně i Octane nebo speciály včetně aktuálního Ferrari Supercars) si můžete objednat zde (pokud nás chcete podpořit, prosíme, abyste si udělali předplatné. Samozřejmě není jednoduché (a zejména v této době) dostat na trh kvalitní čtivo, navíc v neošizeném formátu, který i přes těžkosti držíme, proto budu moc rád za zpětnou vazbu a případně i podporu našich projektů. 

Společně s Ondrou Kroutilem to děláme z nadšení, pro vás, pro nás, pro radost a doufáme, že láska k pořádným autům je z toho stále cítit.

Do konce letošního roku máme zatím v plánu:

  • Octane 8
  • EVO 56
  • Plus dva speciály, které budou volně v prodeji (prozradíme později)

Děkujeme, užívejte si a nezapomeňte jezdit s pořádnými auty, život je příliš krátký na nudné převozníky!


Classic Blog

Classic Blog přináší kompetentní a fascinující příběhy nejen z automobilové historie, které podává moderní formou s využitím posledních trendů a technologií. Obsahově těží z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává příběhy klasických aut a jejich majitelů, avšak Classic Blog má mnohem širší přesah, neboť se věnuje také motocyklům, letadlům, lodím i dalším historickým strojům, které jsou objektem naší vášně pro vše, co má duši a je stále v pohybu.

Obchodní podmínky

Classic Blog je primárně obsahový web s akcentem na kvalitu. Připomínáme, že veškerý autentický obsah podléhá autorskému zákonu a je zakázáno ho šířit, případně tak lze učinit pouze se souhlasem majitelů. Classic Blog je určen především bonitní a inteligentní cílové skupině, což ho logicky znevýhodňuje v případném porovnávání návštěvnosti s mainstreamovými médii. Nemáme ambici s nimi soutěžit. I jeho financování jsme pojali jinak, než je hlavní proud – formou celoročního partnerství. Věříme, že tento model zajistí Classic Blogu dostatek financí pro jeho chod a hlavně pro další obsahové zlepšování. Pokud máte zájem se zviditelnit v souvislosti s tímto projektem, budeme rádi za kontakt na info@classicblog.cz

 

Kontakt

Provozovatelem webu www.classicblog.cz je společnost JB Praha, s.r.o
Nad úvozy 304, CZ-252 25 Zbuzany
IČ: 25104292, DIČ: CZ25104292

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
FIO Banka, č.ú. 2600482997/2010

mobil: +420 777 654 354
email: info@classicblog.cz

Společnost je zapsána v OR vedeným u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 49962, datum zápisu 5. února 1997.