Doplňky, Styl / 15. února 2016

Text: František Vahala, Foto: Porsche Classic

Moderní funkce v klasickém obalu

Obecně nejsme příznivci toho, aby si lidé do starých aut montovali moderní vybavení. Samozřejmě to začíná u doslova nechutných LED světel pro denní svícení a končí u tuningových rádií, repráků a navigací. Ale některé věci se prostě hodí a umí usnadnit život. A pokud stylově zapadají do interiéru a neruší, proč bychom jim nedali šanci? Jedním z takových produktů je speciální rádio s navigací, které představila přímo divize Porsche Classic a určen pro majitele starších modelů Porsche 911. Hodí se do všech generací od prvního až po poslední vzduchem chlazené, takže pro všechny zajímavé a uznávané typy. Dá se dokonce namontovat i do některých modelů s motorem vepředu či uprostřed, takže je celkem univerzální. Hlavní výhodou je dobový styling, takže vaše žhavá novinka nebude v klasické palubní desce působit nepatřičně. Rádio má klasická tlačítka i fonty, ovšem nechybí mu menší LCD obrazovka s grafickými navigačními šipkami (2D nebo 3D) ani bluetooth. Systém má vnitřní i vnější mikrofon pro telefonování za jízdy a možnost připojení řady různých přenosných zařízení s hudbou (AUX či USB). Rádio si lze objednat i u nás, stačí se poptat v oficiálních centrech Porsche v Praze či Brně. 

 


Classic Blog

Classic Blog přináší kompetentní a fascinující příběhy nejen z automobilové historie, které podává moderní formou s využitím posledních trendů a technologií. Obsahově těží z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává příběhy klasických aut a jejich majitelů, avšak Classic Blog má mnohem širší přesah, neboť se věnuje také motocyklům, letadlům, lodím i dalším historickým strojům, které jsou objektem naší vášně pro vše, co má duši a je stále v pohybu.

Obchodní podmínky

Classic Blog je primárně obsahový web s akcentem na kvalitu. Připomínáme, že veškerý autentický obsah podléhá autorskému zákonu a je zakázáno ho šířit, případně tak lze učinit pouze se souhlasem majitelů. Classic Blog je určen především bonitní a inteligentní cílové skupině, což ho logicky znevýhodňuje v případném porovnávání návštěvnosti s mainstreamovými médii. Nemáme ambici s nimi soutěžit. I jeho financování jsme pojali jinak, než je hlavní proud – formou celoročního partnerství. Věříme, že tento model zajistí Classic Blogu dostatek financí pro jeho chod a hlavně pro další obsahové zlepšování. Pokud máte zájem se zviditelnit v souvislosti s tímto projektem, budeme rádi za kontakt na info@classicblog.cz

 

Kontakt

Provozovatelem webu www.classicblog.cz je společnost JB Praha, s.r.o
Nad úvozy 304, CZ-252 25 Zbuzany
IČ: 25104292, DIČ: CZ25104292

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
FIO Banka, č.ú. 2600482997/2010

mobil: +420 777 654 354
email: info@classicblog.cz

Společnost je zapsána v OR vedeným u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 49962, datum zápisu 5. února 1997.