Scéna, Akce a výstavy / 31. ledna 2017

Text: František Vahala, Foto: Rolls Royce & Bentley Club ČR, archiv

Černá Růže a výstava skvělých aut

V nákupní pasáži Černá Růže (Na příkopě 12, P1) budou od 1. do 31. března 2017 vystaveny různé sportovní a luxusní automobily, a to jak nové, tak klasické. Vstup je volný, pasáž je otevřena denně. Slavnostní zahájení výstavy nazvané „Luxusní sportovní vozy historie i současnosti“ se uskuteční 1. března 2017 v 16.30 hod, přímo v pasáži Černá Růže. V rámci slavnostního zahájení bude přehlídka modelky Táni Makarenko a další doplňkový program.

V březnu se v pražské pasáži Černá Růže můžete pokochat výstavou klasických i moderních exkluzivních automobilů. Vstup je volný, pasáž otevřena denně.

Co uvidíme? Předběžné obsazení výstavy vypadá docela slušně. Z nových modelů se předvede Maserati Levante, Lamborghini Huracan, Jaguar F-Type. Britský sportovní vůz se ukáže vedle svého duchovního předchůdce, Jaguaru E-Type. Potvrzené jsou také Ferrari Testarossa, Lotus Esprit, Lotus Elan, Chevrolet Corvette, Chevrolet Camaro Z28, Pontiac Firebird Trans Am, BMW 850i, BMW M3 E30, Porsche 928, Mercedes-Benz SL, Noble a další vozy.

Kdo za výstavou stojí?

Výstavu pořádá Rolls-Royce & Bentley Club ČR ve spolupráci s obchodní pasáží Černá růže.

Více informací na následujících odkazech:

Rolls-Royce & Bentley Club ČR

Černá růže


Classic Blog

Classic Blog přináší kompetentní a fascinující příběhy nejen z automobilové historie, které podává moderní formou s využitím posledních trendů a technologií. Obsahově těží z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává příběhy klasických aut a jejich majitelů, avšak Classic Blog má mnohem širší přesah, neboť se věnuje také motocyklům, letadlům, lodím i dalším historickým strojům, které jsou objektem naší vášně pro vše, co má duši a je stále v pohybu.

Obchodní podmínky

Classic Blog je primárně obsahový web s akcentem na kvalitu. Připomínáme, že veškerý autentický obsah podléhá autorskému zákonu a je zakázáno ho šířit, případně tak lze učinit pouze se souhlasem majitelů. Classic Blog je určen především bonitní a inteligentní cílové skupině, což ho logicky znevýhodňuje v případném porovnávání návštěvnosti s mainstreamovými médii. Nemáme ambici s nimi soutěžit. I jeho financování jsme pojali jinak, než je hlavní proud – formou celoročního partnerství. Věříme, že tento model zajistí Classic Blogu dostatek financí pro jeho chod a hlavně pro další obsahové zlepšování. Pokud máte zájem se zviditelnit v souvislosti s tímto projektem, budeme rádi za kontakt na info@classicblog.cz

 

Kontakt

Provozovatelem webu www.classicblog.cz je společnost JB Praha, s.r.o
Nad úvozy 304, CZ-252 25 Zbuzany
IČ: 25104292, DIČ: CZ25104292

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
FIO Banka, č.ú. 2600482997/2010

mobil: +420 777 654 354
email: info@classicblog.cz

Společnost je zapsána v OR vedeným u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 49962, datum zápisu 5. února 1997.